«1...3536373839...67»

Felhasználó
11 éve
Azt tegnap én akartam begyűjteni, erre ezek a strigók kiszúrtak velem, hogy nincs szerver.

Felhasználó
11 éve
Es ez mi? Valami vicc akar lenni, vagy...?

Felhasználó
11 éve
Karbonszálas biciklialkatrészekről szóló vicc?
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Akkor inkább jel viccén mulasson a nép:
Nyuszi apuka elviszi a kisfiát a lányokhoz.
- Nézd fiam! Így kell csináni! Egy-kettő-három. Na, te jössz!
- Eeeeeeeeegggggyyyyyy
- Állj! Megmutatom mégegyszer. Egy-kettő-három. Próbáld meg!
- Eeeeeegy, keeeee...
- Nem jó! Megmutatom. Egy-kettő-három. Nosza
- Egy-kettő-három-négy. Bocs apa!

Nem tőlem hallottátok.
Nincs annyi sör, és Vuelta, hogy ezen bármikor is nevessek.
.

Felhasználó
11 éve
A torrente 3 tv-ajánlóján minap kiakadtam (bár anno a filmet végigröhögtem). Most buzi-e vagyok?

Felhasználó
10 éve
Ez legalább 110-es, 130-as stucni; nekem 52-es váznál a 90-es nagy. Amúgy ez csak egy outi, minden másra (közút /város és vidék/, terep - sport, közlekedés, kocsmába járás) ott a ciklokrossz.

Felhasználó
10 éve
Aero? Én olyat azthiszem még nem ettem. ;D
avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
Ha montisnap után jön a cx, jön a para is, és óvatosabb vagyok. Azonban a cantihoz is hozzá lehet szokni, sőt... kétszer már majdnem fejreálltam vele, pedig hátul volt még 10-15 kilo plusz a táskában.
Ha hozzád vágnának egy pl. Haibike Noont alul fordulna ki a bélrendszered örömödben.

Felhasználó
10 éve
A Ritchey Speedmax miután televolt fél-egy centis vágásokkal, és hetente kellett mindkét gumit ragasztanom; féláron vettem Maxxis Mimo Larsen CXet. Nos, pelenkázom magam, mert akkora az ellenállása, ráadásul mivel puhagumi jól tapad, végül olyan hangja van, mint hummernek. Lesnek mikor a montit hallják és "outit" látnak. Ajánlom figyelmedbe, ha hiányzik a terepgumi.
Fényképet!

Felhasználó
10 éve
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...3536373839...67»